Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11424
Stary 13.12.2018, 21:30
kbr napisał(a):Wyświetl post
Ok. Jakie są możliwe scenariusze?

1. Czy dokończymy sezon? jeżeli wszyscy / większość piłkarzy odejdzie to kim będziemy grać?
2. Gdzie będziemy grali w 4 lidze?
3. Pod czyją egidą? właścicielem pozostaje TS? raczej chyba nie ma innego wyjścia..

Poza tym - piszecie o wyprowadzaniu kasy z Klubu, ktoś zna konkrety? Myślę, że prawdy nigdy nie poznamy, a powstanie tyle teorii spiskowych, że każdy będzie mógł sobie wybrać jedną.
Uważam , że jeśli nie zdarzy się cud i odejdzie 3/4 drużyny to trzeba ogłosić upadłość, bo jak dogramy jakimś cudem sezon i dopiero w kwietniu nam zawiesza licencję to nie ogarniemy się w 2 miesiące z nowym klubem w IV lidze. To będzie organizacyjnie nierealne...

Co więcej , kto ma nas chcieć z 40 (80) milionami długów . A te dodatkowe 40 to zapewne długoterminowy dług względem TF....
Odpowiedz cytując