Teraz nikt nie chce TSu - ale niestety to oni będą rozdawać karty... i licytować się z tym kto kupi prawa do marki Wisla Krakow SA :(
Delgado napisał(a):

Ech, byłem jednym z tych, którzy stali murem za zarządem, nawet dostałem latem bana, bo kogoś zwyzywałem. Teraz jest mi głupio z tego powodu, ale nie mogę uwierzyć, że kibice okradali własny klub..
Co gorsza, spełniło się dosłownie wszystko co przepowiadał znienawidzony przez nas Jadczak. Twierdzi on też m.in., że ma twarde dowody z prokuratury, że Meresiński był podstawiony przez rekinów.
Zabijcie mnie, dajcie mi bana, ale ja teraz już wierzę Jadczakowi, mimo, że jeszcze parę dni temu bym sobie dał rękę odciąć, że to jedno z wielu jego kłamstw..
|
Sportowo radzili sobie lepiej niż się spodziewaliśmy. Stąd nasze złudne wrażenie. (biorąc pod uwagę to co płacili piłkarzom, to w przeliczeniu na wynik sportowy było nieźle). Szkoda tylko że kibic nie widzi tego co jest za kulisami.