MaLk napisał(a):

|
Jest realne, jeśli się uwzględni, że ok. 40 mln zł z tego długu to dług wewnętrzny, właścicielski, przy sprzedaży przeniesiony z TF na TS.
|
Nawet przy 40 mln nierealne jest to że sam TS w tym uczestniczył (ESA i nasi lokalni politycy musieli wiedzieć...)