Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11414
Stary 13.12.2018, 21:14
kbr napisał(a):Wyświetl post
Ok. Jakie są możliwe scenariusze?

1. Czy dokończymy sezon? jeżeli wszyscy / większość piłkarzy odejdzie to kim będziemy grać?
2. Gdzie będziemy grali w 4 lidze?
3. Pod czyją egidą? właścicielem pozostaje TS? raczej chyba nie ma innego wyjścia..

Poza tym - piszecie o wyprowadzaniu kasy z Klubu, ktoś zna konkrety? Myślę, że prawdy nigdy nie poznamy, a powstanie tyle teorii spiskowych, że każdy będzie mógł sobie wybrać jedną.
1. Jeżeli Wisła ma ogłosić upadłość absurdem jest dokańczać sezon (jedynym beneficjentem byłaby ESA, ale koszt zapłaciliby ludzie przychylni klubowi) - jeżeli mamy spadać do 4 ligi nie warto rozdrabniać środków tylko po to by dbać o reputację ESA. Tym bardziej że po sezonie byłoby zbyt mało czasu aby zaczynać zupełnie od zera.
2. Stadion Wawelu? (możliwe że część meczy w Myślenicach)
3. Jak ogłosimy upadłość najprawdopodobniej zostaną zlicytowane prawa do marki. (spodziewam się podziału kibiców - ktoś kupi te wszelkie prawa po spadku Wisły Kraków SA, ale TS nadal będzie miał prawa do własnych i założy klub podpinając się pod swoją markę)
Ostatnio edytowane przez InQ : 13.12.2018 o godz. 21:16.
Odpowiedz cytując