kbr napisał(a):

Ok. Jakie są możliwe scenariusze?
1. Czy dokończymy sezon? jeżeli wszyscy / większość piłkarzy odejdzie to kim będziemy grać?
2. Gdzie będziemy grali w 4 lidze?
3. Pod czyją egidą? właścicielem pozostaje TS? raczej chyba nie ma innego wyjścia..
Poza tym - piszecie o wyprowadzaniu kasy z Klubu, ktoś zna konkrety? Myślę, że prawdy nigdy nie poznamy, a powstanie tyle teorii spiskowych, że każdy będzie mógł sobie wybrać jedną.
|
1. Jeżeli Wisła ma ogłosić upadłość absurdem jest dokańczać sezon (jedynym beneficjentem byłaby ESA, ale koszt zapłaciliby ludzie przychylni klubowi) - jeżeli mamy spadać do 4 ligi nie warto rozdrabniać środków tylko po to by dbać o reputację ESA. Tym bardziej że po sezonie byłoby zbyt mało czasu aby zaczynać zupełnie od zera.
2. Stadion Wawelu? (możliwe że część meczy w Myślenicach)
3. Jak ogłosimy upadłość najprawdopodobniej zostaną zlicytowane prawa do marki. (spodziewam się podziału kibiców - ktoś kupi te wszelkie prawa po spadku Wisły Kraków SA, ale TS nadal będzie miał prawa do własnych i założy klub podpinając się pod swoją markę)