Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11411
Stary 13.12.2018, 21:06
Ciężko cokolwiek napisać.

Szkoda pierd o tym, że zmniejszamy dług, szkoda pierd łącxznie z Junco, że kupujemy 3ligowych hiszpanów duzo taniej niż Polaków... to wszystko okazało się wielkim kłamstwem - daje głowę, że wszystko było przepłacane i robione wały na prowizjach.

Grabarzem Przecież grabarz nie jest tak negatywnym słowem jak ZŁODZIEJ czy HIENA, wygląda na to, że na grabarza trzeba sobie zasłużyć..

Wyszło na to, że zarządzanie klubem było tak żałosne, że tylko śmieszne okazuje się "TS URATOWAŁ" ... przejmując od Meresińskiego... przecież to tak słaby kit, że szok.

Przy audycie podpisali prawdopodobnie listy intencyjne, więc żadne liczby nie wyjdą.

Uj z 4 ligą skoro dalej będą te same osoby doić klub... Mecz z amicą będzie prawdopodobnie moim ostatnim na długi czas, karnetu już raczej nie kupię. Mam wątpliwości do kogo i na co ta kasa idzie.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.12.2018 o godz. 21:09.

Odpowiedz cytując