sepot napisał(a):

|
A mnie zastanawia jedno. W jaki sposób Wisła przechodziła procesy licencyjne. Przecież takie zadłużenie nie zrobiło się w pół roku
|
To jest właśnie pytanie za sto punktów. Ktoś w tej jebanej ekstraklasie w ogóle to kontroluje czy tymi licencjami se można dupę wytrzeć. To jest kpina kompromitacja tej całej spółki.