Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11405
Stary 13.12.2018, 20:44
sepot napisał(a):Wyświetl post
A mnie zastanawia jedno. W jaki sposób Wisła przechodziła procesy licencyjne. Przecież takie zadłużenie nie zrobiło się w pół roku
To jest właśnie pytanie za sto punktów. Ktoś w tej jebanej ekstraklasie w ogóle to kontroluje czy tymi licencjami se można dupę wytrzeć. To jest kpina kompromitacja tej całej spółki.
Odpowiedz cytując