Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11392
Stary 13.12.2018, 20:19
Mi tez smutno.Wiadomo ,nie walczylismy o mistrza ,ale mialo byc przynajmniej normalnie i uczcciwie.Teraz czlowieka nosi,bo ci ktorzy mieli Wisle chronic stali sie jej grabarzami.Az ciezko w sumie cos pisać
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując