mr_kwolf napisał(a):

|
Ale przecież wtedy Włodarski czy Kwiecień mogą sobie założyć samemu klub, a nie odkupować od TSu. Nawet jak TS założy sobie swój, to my kibice "zaglosujemy" , która Wisła jest "ta prawdziwa"
|
Prawdziwa będzie ta, która będzie mieć prawa do znaku, historii, pucharów. A zresztą co tu za pie...nie się uprawia? Przeciez TS z skwk na czele uratowali nas przed upadkiem jakies dwa lata temu! Że też macie czelność im coś zarzucać! Czekam na odpowiedź ich popleczników co dale?!