Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11388
Stary 13.12.2018, 20:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież wtedy Włodarski czy Kwiecień mogą sobie założyć samemu klub, a nie odkupować od TSu. Nawet jak TS założy sobie swój, to my kibice "zaglosujemy" , która Wisła jest "ta prawdziwa"
Prawdziwa będzie ta, która będzie mieć prawa do znaku, historii, pucharów. A zresztą co tu za pie...nie się uprawia? Przeciez TS z skwk na czele uratowali nas przed upadkiem jakies dwa lata temu! Że też macie czelność im coś zarzucać! Czekam na odpowiedź ich popleczników co dale?!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując