Sebak napisał(a):

Zadałbym ci gościu typowe pytanie Patryka Małeckiego, ale to nie czas i miejsce na to. Nie ma sensu wchodzić w polemikę z gościem co od roku ma tutaj konto
|
Idze idze bajoku... Co Ty chłopaku o mnie wiesz
Już raz tutaj pokazałem że chuja wiesz. Nie pogrążaj się.
.