Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11384
Stary 13.12.2018, 20:02
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Zadałbym ci gościu typowe pytanie Patryka Małeckiego, ale to nie czas i miejsce na to. Nie ma sensu wchodzić w polemikę z gościem co od roku ma tutaj konto
Idze idze bajoku... Co Ty chłopaku o mnie wiesz

Już raz tutaj pokazałem że chuja wiesz. Nie pogrążaj się.

.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując