TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Weź, to kolejny przygłup wytlumaczony już tutaj. Chłopczek bajerant był na praktykach w BP i zgrywa kumacza.
|
Zadałbym ci gościu typowe pytanie Patryka Małeckiego, ale to nie czas i miejsce na to. Nie ma sensu wchodzić w polemikę z gościem co od roku ma tutaj konto
