Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11382
Stary 13.12.2018, 20:01
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Weź, to kolejny przygłup wytlumaczony już tutaj. Chłopczek bajerant był na praktykach w BP i zgrywa kumacza.
Zadałbym ci gościu typowe pytanie Patryka Małeckiego, ale to nie czas i miejsce na to. Nie ma sensu wchodzić w polemikę z gościem co od roku ma tutaj konto
Odpowiedz cytując