|
Podsumowanie:
Telefonika musi pozbyc sie spolki i sprzedaje klub jakiemus nonamowi z falszywymi papierami. Noname niemal niszczy ponad 100 letnia historie klubu, na bialym koniu przyjezdza TS i opowiada jak to nie kochaja Wisly i jak to oni jej nie uratowali. Po kilku latach wychodzi na jaw ze tak naprawde kochali to oni pieniadze i wladze, bo cele wobec Wisly maja takie same jak Meres. Nie wiadomo jak sie skonczy dzisiejsze zamieszanie, ale widac ze panu Kwietniowi i Wlodarskiemu i im naprawde zalezy na utrzymaniu Wisly i sa chetni zrobic to za wlasne pieniadze.
|