Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
11375
13.12.2018, 19:52
panowie jestem laikiem i zadam może strasznie głupie pytanie ale skoro S.A. ma długi a właścicielem S.A jest TS a ma jakiś majątek to czy tym majątkiem może się zainteresować syndyk bądż komornik?
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital