Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11372
Stary 13.12.2018, 19:45
ja tez uwazam, ze jak IV liga to tylko jak nie bedzie mial klub pilkarski nic wspolnego z TSem.

Moze neich wejda ci co teraz mieli wejsc ale nie TS. Beda krac jak kradli.
Odpowiedz cytując