Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11369
Stary 13.12.2018, 19:40
Tak naprawdę, to od razu po przejęciu SA przez TS i słowach Szymańskiego, że TS-u po prostu nie stać na prowadzenie klubu piłkarskiego, i że trzeba tylko uprządkować sprawy i szukać na gwałt inwestora,że gówno z tego z tego będzie. Potem usunięto Szymańskiego pod pretekstem, że nadużył zaufania (mówiła to Sarapata co jest najbardziej żenujące po fakcie), a tamci pokazali jak dbają o Wisłę. Zapieścili ją chyba na śmierć.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 13.12.2018 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując