|
Nie możemy się tak przyglądać! Niech potencjalni Inwestorzy mając już komplet danych o spółce wyłożą kawę na ławę jaka kwota i do jakiej daty jest potrzebna aby klub przeszedł proces licencyjny. Zróbmy zbiórkę, jest nas bardzo wielu, dziesiątki tysięcy! Przynajmniej będziemy wiedzieli, że zrobiliśmy wszystko co się dało...
Tutaj apeluję również do Socios, do których również od wczoraj należę, wystosujmy pismo w tej sprawie.
|