Wyświetl pojedynczy post
D@mian
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11333
Stary 13.12.2018, 18:48
Nie możemy się tak przyglądać! Niech potencjalni Inwestorzy mając już komplet danych o spółce wyłożą kawę na ławę jaka kwota i do jakiej daty jest potrzebna aby klub przeszedł proces licencyjny. Zróbmy zbiórkę, jest nas bardzo wielu, dziesiątki tysięcy! Przynajmniej będziemy wiedzieli, że zrobiliśmy wszystko co się dało...
Tutaj apeluję również do Socios, do których również od wczoraj należę, wystosujmy pismo w tej sprawie.
Odpowiedz cytując