dido napisał(a): 
|
Pracuję z kimś, kto jest bardzo blisko z jednym z dwóch głównych potencjalnych właścicieli. Niestety ta Osoba mówi, że to co piszą media to bzdury. Szanse na pozytywne załatwienie sprawy-10%.
|
jakies info oficjalne ?
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 13.12.2018 o godz. 17:25.
|