Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
11276
13.12.2018, 14:48
Pracuję z kimś, kto jest bardzo blisko z jednym z dwóch głównych potencjalnych właścicieli. Niestety ta Osoba mówi, że to co piszą media to bzdury. Szanse na pozytywne załatwienie sprawy-10%.
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido