Arek95 napisał(a):

Włodarski ma wystarczająco kasy, żeby kupić choćby 7egłe, zrobić transfery za X mln Euro i stworzyć potęgę pokroju Basel parę lat temu lub Celticu w kraju. Przede wszystkim gość jest mega kumaty jeśli chodzi o zarządzanie firmą i jej strukturami.
Jeśli przejmie Wisłę i zaangażuje się w nią tak mocno jak swojego czasu w Gellwe, a teraz FoodCare'a to będzie to na ogromny plus dla Niego i Wisły.
|
Jeśli miałbym rokować jakikolwiek scenariusz to jeśli uda się dobić biznesu całej czworce , to daje max 2 lata że Włodarski wykupi resztę akcji . Facet ma głowę na karku ale lubi też władze i pytanie jak się będą dogadywać z Kwietniem. Choć jeśli to Kwiecień namówił go na wejście w Wisle to już połowa sukcesu .
Mam nadzieję że do Panów dotarły też informacje o zmianie praw medialnych. Za przyszły sezon każdy klub dostanie minimum 5 milionów więcej . Dziś trzeba dołożyć , ale jesli Panowie to poukładają to uważam że po sezonie 20/21 możemy być na finansowym plusie.
Oczywiście gdyby...