Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11274
Stary 13.12.2018, 13:39
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Coś czuje, że wyjaśni się na + wszystko. Nerwy są ....

Jeszcze swego czasu W.Kita chciał kupić Wisłę od B.C.
ale niestety pan BC - bardzo kochajacy Wisle Krakow potraktowal Kite jak chlystka , a szkoda
Odpowiedz cytując