Karherop napisał(a):

|
A kto chciał odkupić Wisle w 2015 od Cupiala jak nie Włodarski (jedyny którego samodzielnie stać na utrzymanie takiego klubu)?
|
Włodarski ma wystarczająco kasy, żeby kupić choćby 7egłe, zrobić transfery za X mln Euro i stworzyć potęgę pokroju Basel parę lat temu lub Celticu w kraju. Przede wszystkim gość jest mega kumaty jeśli chodzi o zarządzanie firmą i jej strukturami.
Jeśli przejmie Wisłę i zaangażuje się w nią tak mocno jak swojego czasu w Gellwe, a teraz FoodCare'a to będzie to na ogromny plus dla Niego i Wisły.