Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11266
Stary 13.12.2018, 09:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A kto chciał odkupić Wisle w 2015 od Cupiala jak nie Włodarski (jedyny którego samodzielnie stać na utrzymanie takiego klubu)?
Włodarski ma wystarczająco kasy, żeby kupić choćby 7egłe, zrobić transfery za X mln Euro i stworzyć potęgę pokroju Basel parę lat temu lub Celticu w kraju. Przede wszystkim gość jest mega kumaty jeśli chodzi o zarządzanie firmą i jej strukturami.
Jeśli przejmie Wisłę i zaangażuje się w nią tak mocno jak swojego czasu w Gellwe, a teraz FoodCare'a to będzie to na ogromny plus dla Niego i Wisły.
Odpowiedz cytując