Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11261
Stary 12.12.2018, 21:22
To tylko czcza gadanina, bo przecież każdy czeka na ważniejsze info.


Nie widzę nic złego w dywagacjach, wolę to niż wrzuty z TT albo wypowiedzi Iwana na temat przejęcia. Jak będzie konkretne info to będzie. Na razie czekamy, więc chyba można podyskutować na różne mniej istotne tematy?


Od tego jest forum.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.12.2018 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując