|
To tylko czcza gadanina, bo przecież każdy czeka na ważniejsze info.
Nie widzę nic złego w dywagacjach, wolę to niż wrzuty z TT albo wypowiedzi Iwana na temat przejęcia. Jak będzie konkretne info to będzie. Na razie czekamy, więc chyba można podyskutować na różne mniej istotne tematy?
Od tego jest forum.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.12.2018 o godz. 22:44.
|