Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11260
Stary 12.12.2018, 21:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Podpisano już nową umowę na prawa tv, na najbliższe dwa sezony, kwoty idzie o 60% do góry.

Może na to czekał potencjalny nowy właściciel?

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...polsce/hvdlfe9

Co do dyskusji na temat nowego zarządu: to forum nie przestaje zaskakiwac. Tydzień temu dyskusja czy 4 liga, czy a klasa, dziś prezes Mielcarski nie pasuje...
Raczej chodzi o to że nie wiadomo czy przetrwamy a tu niektórzy przeżywają jakieś pierdy na twiterze.

Jeżeli dojdzie do przejęcia, to prezesem zostanie raczej ktoś zaufany, być może nawet któryś z właścicieli. W zarządzie znajdą się też pewnie ludzie wszystkich właścicieli. Nazwiska niekoniecznie będą medialne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując