Konrad. napisał(a):

Podpisano już nową umowę na prawa tv, na najbliższe dwa sezony, kwoty idzie o 60% do góry.
Może na to czekał potencjalny nowy właściciel?
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...polsce/hvdlfe9
Co do dyskusji na temat nowego zarządu: to forum nie przestaje zaskakiwac. Tydzień temu dyskusja czy 4 liga, czy a klasa, dziś prezes Mielcarski nie pasuje...
|
Raczej chodzi o to że nie wiadomo czy przetrwamy a tu niektórzy przeżywają jakieś pierdy na twiterze.
Jeżeli dojdzie do przejęcia, to prezesem zostanie raczej ktoś zaufany, być może nawet któryś z właścicieli. W zarządzie znajdą się też pewnie ludzie wszystkich właścicieli. Nazwiska niekoniecznie będą medialne.