|
Dopóty, dopóki nic nie zostanie podpisane notarialnie(KRS) to Panie i Panowie możemy sobie marzyć, gdybać i snuć opowieści że ten lub tamtem jest ok bądź nie.
Szczerze to ja współczuje piłkarzą bo to oni czekają na to by ich Święta były ok.
Co do TS... chyba PMS wizerunkowo się nie podniesie i jej czas w strukturach TSW powininen dobiegać końca..
Najsmutniejsze jest to że TS mógł to wyciągnąć mając kibiców i naprawdę ogromny kredyt zaufania niestety nie da się uczyć zarządzania na zadłużonej spółce i bawić się w folwark..
|