Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36934
Stary 12.12.2018, 19:56
No i o czym to ma swiadczyc? Ludzie sie roznia, jeden bedzie za szczeponkami drugi bedzie przeciw, jeden bedzie za aobrcja, drugi bedzie przeciw. Jedna partia bedzie za, druga przeciw. Jedni beda za ta partia, drudzy przeciw. Ja nie widze w tym zadnego problemu.Jedni wygrali i kradli osiem lat ile wlazlo, teraz pora na drugich. Sobie ludzie tak wybrali to niech tak bedzie. Demokracja w koncu.