heoij napisał(a):

"Powoli pada mit wspaniałego Kościoła" hahha 
Pada bo jakimś starym babom po 50 latach się przypomniało, że jednak ks. Jankowski ich molestował, dajże spokój...
Gdzie były jak żył? Jakieś dowody?
Ja też nagle sobie przypomniałem, że mnie też dotykał, może dostanę jakąś kasę od Kościoła za zadośćuczynienie?
Chyba się zgłoszę z tym do Gazety Wyborczej i TVNu 
Kościół był, jest i będzie, przetrwał 2 tysiące lat i dalej przetrwa. To są miliony ludzi, tysiące dobrych kapłanów. Trafiają się złe osoby, ale są to jednostki, które znajdują się w każdym zawodzie, taka jest statystyka. Na 10000 dobrych osób, może być 1 zła, ale to nie znaczy, że wszyscy tacy są, a tak starają się to przedstawić media, jednak niektórzy dają się nabrać na tą propagandę i powtarzają głupoty...
Bóg, honor, ojczyzna!
|
Nie było by ci do śmiechu jakby ciebie ten problem dotyczył lub twojej rodziny.
Kościół tak przetrwa jak w Irlandii. Na 10000 jedna osoba zła ? Chyba kpisz, są statystyki że na na 1 z 10 księży przypada zboczeniec