pepe72 napisał(a):

Głowa w zarządzie to raczej jako "maskotka:.
Tu jest prawnik potrzebny, a nie legenda.
|
Prawnika już mieliśmy . I to nawet dwóch. Obaj doprowadzili Wiśle do finansowej klęski (Bednarz i Sarapata). I obaj przegrywali sprawę za sprawą.
Powtórzę się: Prezes musi potrafić zarządzać ludzmi , z wizja i miec mocno analityczny umysł.