AS82 napisał(a):

|
Powoli pada mit wspaniałego Kościoła , co chwile nowe skandale , teraz sprawa domniemanej pedofilii Jankowskiego. Ciekawe co na to PIS? Dalej im popłaca podlizywanie się klerowi i Rydzykowi ?
|
"Powoli pada mit wspaniałego Kościoła" hahha
Pada bo jakimś starym babom po 50 latach się przypomniało, że jednak ks. Jankowski ich molestował, dajże spokój...
Gdzie były jak żył? Jakieś dowody?
Ja też nagle sobie przypomniałem, że mnie też dotykał, może dostanę jakąś kasę od Kościoła za zadośćuczynienie?
Chyba się zgłoszę z tym do Gazety Wyborczej i TVNu
Kościół był, jest i będzie, przetrwał 2 tysiące lat i dalej przetrwa. To są miliony ludzi, tysiące dobrych kapłanów. Trafiają się złe osoby, ale są to jednostki, które znajdują się w każdym zawodzie, taka jest statystyka. Na 10000 dobrych osób, może być 1 zła, ale to nie znaczy, że wszyscy tacy są, a tak starają się to przedstawić media, jednak niektórzy dają się nabrać na tą propagandę i powtarzają głupoty...
Bóg, honor, ojczyzna!