Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
11219
12.12.2018, 11:11
a tak ma marginesie , to ten cały Gircuk , czy jak on tam sie zwie, to pojechal na te eskapade po Chinach, na własny koszt , czy Wisły pieniadze?bo cos slad po nim zaginoł ha ha
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay