Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
11216
12.12.2018, 10:23
Mielcarski u nas już byl każdy wie jak pracował, co do Baszczynskiego miał ograniczone pole manewru w termalice,przez owczesna panią prezes.
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82