Inwestorzy nie są głupi,
dobrze wiedzą, że ESA daje więcej kasy w przyszłym sezonie, czyli spokojnie szybciej mogą się zwrócić pieniądze, do tego oszczędności i restrukturyzacja, do tego sprzedaż za kilkaset tysięcy euro np. Imaza lub Arsenicia, a może być dobrze i klub w końcu zacznie zarabiać
do tego przyjdzie Kuba i to może być dobre dla sponsorów, by ogrzać się przy jego wizerunku
