Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
11209
12.12.2018, 09:05
A ja słyszałem że to ma być Baszczynski a nie Mielcarski , drugi to bankowo Głowa, który miał już rozmawiać na ten temat parę miesięcy temu, z jednym z obecnych inwestorów, który ma Nas przejąć .To był jeden z warunków tego inwestora
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82