Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11192
Stary 11.12.2018, 17:13
Rience napisał(a):Wyświetl post
Kilkanascie milionów długów!! No po prostu w zajebistej sytuacji zostawił Cupiał Wisłę, przecież defacto już wtedy można było spokojnie Wisłę ogłosić bankrutem... Ty myślisz że kasa ze sprzedaży zawodników poszła na długi a nie na bieżące wydatki i kontrakty dla zawodników? No bo przecież TS spał na kasie i nią dosłownie sra żeby sobie móc pozwolić na coś takiego!!! Mogli za sprzedaż grajków spłacić przecież długi powiadasz, a kontrakty zawodnikom nie płacić bo po co... Brawo Ty!


Spójrzmy prawdzie w oczy, Cupiał sobie zdawał sprawe w jak beznadziejnej sytuacji jest Wisła, i po prostu uciekł z tonącego statku oddawając Wisłę pierwszemu lepszemu chętnemu, nie sprawdziwszy go nawet.
Uwlebiam takich jak Ty "Cupiał uciekł z tonacego statku". Nie, nie uciekł. Nakazaly mu na to banki, bez sprzedazy Wisly banki nie zgodzilyby sie na restrukturyzacje dlugu TF wiec by firme polozyl. I tak przesuneli to o rok bo mieli obowiazek sprzedać do konca 2015.

Wiadomo że część z tej kasy musiała iść na pensje. Tyle że nikt nie kazał tworzyć 30 osobowej kadry. Więc z tych 12 mln które Wisla zarobiła (a powinna była więcej ale rozeszla sie kasa za Rysia) na tranferach "Cupialowych" zawodników, 3-4 mozna bylo dać na bieząco dzialalnosc, 3-4 na zaleglości, a 3-4 mln w zawodników. A co zrobiono? przepaalono cale 12 mln na pensje wielu nieprzydatnych zawodników.

Z drugiej strony, zarząd wykazał się niesamowitym brakiem kompetencji i kontaktów, skoro po 2,5 roku roczna wartość umów sponsorskich i od reklamodawców oscyluje w graniach 3 mln pln jeśli chodzi o gotówkę. Jak to jest że od marca 2017 Wisla nie pozyskala zadnego sponsora?
Odpowiedz cytując