Rience napisał(a):

Kilkanascie milionów długów!! No po prostu w zajebistej sytuacji zostawił Cupiał Wisłę, przecież defacto już wtedy można było spokojnie Wisłę ogłosić bankrutem... Ty myślisz że kasa ze sprzedaży zawodników poszła na długi a nie na bieżące wydatki i kontrakty dla zawodników? No bo przecież TS spał na kasie i nią dosłownie sra żeby sobie móc pozwolić na coś takiego!!! Mogli za sprzedaż grajków spłacić przecież długi powiadasz, a kontrakty zawodnikom nie płacić bo po co... Brawo Ty!
Spójrzmy prawdzie w oczy, Cupiał sobie zdawał sprawe w jak beznadziejnej sytuacji jest Wisła, i po prostu uciekł z tonącego statku oddawając Wisłę pierwszemu lepszemu chętnemu, nie sprawdziwszy go nawet.
|
Z wszystkim się zgodzę kolego ale Bogus sprzedal Wisle w sumie oddał bo był to jeden z warunków banku żeby uratować telefonike która nie była w tamtym czasie w najlepszej sytaucji, jakby nie Ateny i Cypr jakby chociaż nie Cypr to my byśmy sobie odcinali kuponiki cały czas... Prawdopodbnie jutro o tej porze wszystko będzie jasne.
Z Wislackim pozdrowieniem!!!