Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11186
Stary 11.12.2018, 16:12
Skandalem jest to że rzadzi jeszcze Marzenka która dostała klub w niezłej sytuacji od Cupiała ( z kartami zawodników i kontraktami). Poprzednika nie liczw bo on nic nie zepsól. Cupiał umorzył kupe długu wzgledem tf a ona wszystko zaprzepasciła.
A drugą stroną najlepiej było by wymuwić umowe na stadion,ktory nie jest do końca oddany a Wisła ma taką kase płacić. Wiďać jak oni są niekąmpetetni.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując