czaro napisał(a):

Każdy widzi, że TS sobie nie poradził, a od przejęcia spółki zależy los Wisły. Co więcej, atmosfera i nepotyzm w spółce nakazują zastanowić się nad losem samego TS i potrzebą jego czyszczenia. Ale te porażki nie uzasadniają braku myślenia i wulgaryzmów/złośliwości. Kilka razy wszedłem na forum innych klubów, m.in. Cracovii. Ja tak rozmawiać nie chcę i proponuję wszystkim, aby wymagali od siebie czegoś więcej. Chcemy być lepsi? Jesteśmy? No, to rozmawiajmy jak ludzie, a nie rynsztok.
Dla mnie hitem jest ta wypowiedź z sąsiedniego tematu:
Tak! Czekam na zwolenników Stecherta, inwestora, któremu zły TS nie chciał oddać klubu. Cupiał wiedział co robi, że chciał Niemcom oddać Wisłę, ale kibole jak zwykle namącili...
|
Dla mnie hitem jest Twój ból czterech liter. Wkleić fragment zdania wyrwany z konteskstu, żeby tylko pasował pod własną teze i żeby się przypieprzyć potrafi to zrobić największy dzban. Brawo więcej takich jak ty

