Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11182
Stary 11.12.2018, 14:13
czaro napisał(a):Wyświetl post
Każdy widzi, że TS sobie nie poradził, a od przejęcia spółki zależy los Wisły. Co więcej, atmosfera i nepotyzm w spółce nakazują zastanowić się nad losem samego TS i potrzebą jego czyszczenia. Ale te porażki nie uzasadniają braku myślenia i wulgaryzmów/złośliwości. Kilka razy wszedłem na forum innych klubów, m.in. Cracovii. Ja tak rozmawiać nie chcę i proponuję wszystkim, aby wymagali od siebie czegoś więcej. Chcemy być lepsi? Jesteśmy? No, to rozmawiajmy jak ludzie, a nie rynsztok.

Dla mnie hitem jest ta wypowiedź z sąsiedniego tematu:



Tak! Czekam na zwolenników Stecherta, inwestora, któremu zły TS nie chciał oddać klubu. Cupiał wiedział co robi, że chciał Niemcom oddać Wisłę, ale kibole jak zwykle namącili...
Dla mnie hitem jest Twój ból czterech liter. Wkleić fragment zdania wyrwany z konteskstu, żeby tylko pasował pod własną teze i żeby się przypieprzyć potrafi to zrobić największy dzban. Brawo więcej takich jak ty
Odpowiedz cytując