Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
natkaniec.kam
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Skąd: Skawina
Offline
#
13642
11.12.2018, 10:33
czechu
napisał(a):
Panowie, czy jak będę o 19 w Krakowie, to zaparkuje samochód jeszcze na parkingu TSu, czy juz raczej nie?
przed meczem z Amicą może Ci być ciężko. w okolicach pętli na Cichym kąciku jest całkiem spoko
"Zwycięży nasza Wisła, bo (...) to jest potęga"
natkaniec.kam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do natkaniec.kam
Znajdź inne posty napisane przez natkaniec.kam