Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
natkaniec.kam
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2018
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13642
Stary 11.12.2018, 10:33
czechu napisał(a):Wyświetl post
Panowie, czy jak będę o 19 w Krakowie, to zaparkuje samochód jeszcze na parkingu TSu, czy juz raczej nie?

przed meczem z Amicą może Ci być ciężko. w okolicach pętli na Cichym kąciku jest całkiem spoko
"Zwycięży nasza Wisła, bo (...) to jest potęga"

Odpowiedz cytując