Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11181
Stary 11.12.2018, 09:57
To akurat teoria spiskowa. Profesorek ma nas gdzieś. Ponadto gdyby zreaktywowali rezerwy to one bez interwencji MZPN startowałyby w niższych klasach rozgrywkowych.

Tak ponadto my zostaniemy w ESA...
Odpowiedz cytując