Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11181
11.12.2018, 09:57
To akurat teoria spiskowa. Profesorek ma nas gdzieś. Ponadto gdyby zreaktywowali rezerwy to one bez interwencji MZPN startowałyby w niższych klasach rozgrywkowych.
Tak ponadto my zostaniemy w ESA...
InQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InQ
Znajdź inne posty napisane przez InQ