Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11178
Stary 11.12.2018, 09:00
jakich znowu dresów?

To już nie te lata tate, już nie ma dresów, fleków, lonsdejlów.
A do Marzeny jak do Plichty, cięzko mieć pretensje....

E: jeden tu juz jakiś ananas pisał ze 4 lige zmieciemy juniorami. No ale dalej chyba nie odpisał jakimi juniorami i dlaczego...
Nie wiem czy ludzie są oderwania od rzeczywistości, czy biorą ciężkie narkotyki ale jeśli klub by grał w IV lidze to kazda druzyna będzie spięta na mecz z Nami jak plandeka na żuku.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.12.2018 o godz. 09:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując