jakich znowu dresów?
To już nie te lata tate, już nie ma dresów, fleków, lonsdejlów.
A do Marzeny jak do Plichty, cięzko mieć pretensje....
E: jeden tu juz jakiś ananas pisał ze 4 lige zmieciemy juniorami. No ale dalej chyba nie odpisał jakimi juniorami i dlaczego...
Nie wiem czy ludzie są oderwania od rzeczywistości, czy biorą ciężkie narkotyki ale jeśli klub by grał w IV lidze to kazda druzyna będzie spięta na mecz z Nami jak plandeka na żuku.