adfurle napisał(a):

|
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela? Jeszcze chyba tylko on może wyrwać ją ze szponów drapieżnych miejscowych inwestorów.
|
Jeśli prawdą jest, że Bragiel "się obraził" za związki z szarkami, to po odcięciu się od tych związków jak najbardziej może wrócić.
czaro napisał(a):

Dzięki temu zdarzeniu klub jest na skraju upadku.
Ja odnoszę wrażenie, że większość osób ma tutaj podejście do Wisły jak do nieswojej zabawki. Trochę jak do takiej postaci z telewizora. Albo im się historia spodoba, albo wyłączą telewizor, może i tej kreskówki nie być.
Sarapata zawiodła, to jest oczywiste. Ale lepsza Wisła z Sarapatą niż brak Wisły. Tylko o to mi chodzi. Nie będę się już przekrzykiwał w sieci, bo to nie ma większego sensu.
|
Tylko "Wisła z Sarapatą" jest tak na prawdę do jutra, wliczając 2 tygodnie wypowiedzenia, do Bożego Narodzenia.