Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11175
Stary 10.12.2018, 23:17
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela? Jeszcze chyba tylko on może wyrwać ją ze szponów drapieżnych miejscowych inwestorów.
Jeśli prawdą jest, że Bragiel "się obraził" za związki z szarkami, to po odcięciu się od tych związków jak najbardziej może wrócić.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Dzięki temu zdarzeniu klub jest na skraju upadku.

Ja odnoszę wrażenie, że większość osób ma tutaj podejście do Wisły jak do nieswojej zabawki. Trochę jak do takiej postaci z telewizora. Albo im się historia spodoba, albo wyłączą telewizor, może i tej kreskówki nie być.

Sarapata zawiodła, to jest oczywiste. Ale lepsza Wisła z Sarapatą niż brak Wisły. Tylko o to mi chodzi. Nie będę się już przekrzykiwał w sieci, bo to nie ma większego sensu.
Tylko "Wisła z Sarapatą" jest tak na prawdę do jutra, wliczając 2 tygodnie wypowiedzenia, do Bożego Narodzenia.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 10.12.2018 o godz. 23:23.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując