Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
11170
10.12.2018, 22:26
Jak myślicie, czy pani prezes jeszcze dzwoni do Bragiela? Jeszcze chyba tylko on może wyrwać ją ze szponów drapieżnych miejscowych inwestorów.
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle