Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4960
Stary 10.12.2018, 18:56
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Tak, nie daliby rady.

O ile w ogóle by zostali. Dwa lata temu, szczególnie Brożek mógłby szukać innego klubu do kontynuowania kariery.

Nie wiem skąd to przeświadczenie, że juniorami i ludźmi z łapanki zaoralibyśmy od razu niższe ligi. Taki Hutnik, nie wzmocniony, a wręcz osłabiony (chęć zaistnienia w PJS) prowadzi teraz w trzeciej lidze.
To wszystko gdybanie, gdybanie i jeszcze raz gdybanie. Szkoda dyskusji.
Odpowiedz cytując