mr_kwolf napisał(a):

Tak, nie daliby rady.
O ile w ogóle by zostali. Dwa lata temu, szczególnie Brożek mógłby szukać innego klubu do kontynuowania kariery.
Nie wiem skąd to przeświadczenie, że juniorami i ludźmi z łapanki zaoralibyśmy od razu niższe ligi. Taki Hutnik, nie wzmocniony, a wręcz osłabiony (chęć zaistnienia w PJS) prowadzi teraz w trzeciej lidze.
|
To wszystko gdybanie, gdybanie i jeszcze raz gdybanie. Szkoda dyskusji.