Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11162
Stary 10.12.2018, 18:48
Rience napisał(a):Wyświetl post
Czemu odwracasz kota ogonem i piszesz że C pójdzie na wojne, kiedy gość zdecydowanie sugeruje żeby to właściciele szli na ową wojne. I skoro włączyłeś się do dyskusji to może również podaj powody sensu takiego działania? Mamy setki przykładów z przeszłości z różnych klubów że to nie ma żadnego sensu.
Ok- jak nowy właściciel pójdzie na wojnę z decyzyjnymi ( nie wiem po co miałby iść, ale piszę to
stricte hipotetycznie) to wygra wojne na starcie. Dlaczego? Bo to nie jest taka sytuacja jak np. za Bednarze gdzie większośc ludzi popierało działania ludzi z ,,c''. Jesteśmy teraz w czarnej dupie, ważą się losy klubu i jak ktoś wjedzie na białym koniu i przywróci nadzieje na jego przetrwanie zyska poklask zdecydowanej większości kibiców i ich poparcie w dalszym działaniu. Ci z C też sobie zdają z tego sprawę (patrz nie uciszanie podczas wyzwisk na Sarapatę). Nie widzę sensu i nie wierzę żeby właściciel robił własne porządki na starcie i zaczynał walkę z tymi najbardziej fanatycznymi - chyba, że ( i tu wracamy do mojego wcześniejszego posta)
Odpowiedz cytując