|
Kibicie w 9 tygodni potrafili zebrać prawie 100 tysięcy złotych a do tego są inne akcje. Kibice kilkadziesiąt godzin temu ostentacyjnie wypowiedzieli się o dalszej bytności w klubie Pani Prezes, mimo że przecież klub jest w rękach kibiców. Pójście na wojnę z kibicami do jak pójście na wojnę z Rosją - niby na papierze jest słaba, ale albo pokona Cię zima, albo masy, czyt. nie przewidzisz wszystkiego. Odpuściłbym sobie ten wątek, bo po pierwsze, źle o nas, kibicach świadczy, po drugie, nie wiemy, kto będzie właścicielem. A jeśli nawet - kimkolwiek by nie był, jest nadzieją na to, by za kilka lat w ogóle było nas przynajmniej tylu, ilu jest teraz.
|