Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11160
Stary 10.12.2018, 18:37
Kibicie w 9 tygodni potrafili zebrać prawie 100 tysięcy złotych a do tego są inne akcje. Kibice kilkadziesiąt godzin temu ostentacyjnie wypowiedzieli się o dalszej bytności w klubie Pani Prezes, mimo że przecież klub jest w rękach kibiców. Pójście na wojnę z kibicami do jak pójście na wojnę z Rosją - niby na papierze jest słaba, ale albo pokona Cię zima, albo masy, czyt. nie przewidzisz wszystkiego. Odpuściłbym sobie ten wątek, bo po pierwsze, źle o nas, kibicach świadczy, po drugie, nie wiemy, kto będzie właścicielem. A jeśli nawet - kimkolwiek by nie był, jest nadzieją na to, by za kilka lat w ogóle było nas przynajmniej tylu, ilu jest teraz.
Odpowiedz cytując