petred napisał(a):

|
W tym momencie jak c pójdzie na wojne z nowym właścicielem to jest skazane na porażkę. Nie maja startu nawet.
|
Czemu odwracasz kota ogonem i piszesz że C pójdzie na wojne, kiedy gość zdecydowanie sugeruje żeby to właściciele szli na ową wojne. I skoro włączyłeś się do dyskusji to może również podaj powody sensu takiego działania? Mamy setki przykładów z przeszłości z różnych klubów że to nie ma żadnego sensu.