Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11152
10.12.2018, 17:58
Moim zdaniem info od Iwana to nie fejk... problem w tym że nieco pokręcił.
"Nic z tego nie będzie" - oznacza tylko że będzie inny podział dot. wkładu i wpływów, a być może okrojony skład (względem tego co pojawia się w mediach)
InQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InQ
Znajdź inne posty napisane przez InQ