Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11145
Stary 10.12.2018, 17:04
Rozmawiałem z Wojtkiem Kwietniem i na 90 procent nic z tego nie będzie. Jest straszny bałagan, za dużo ludzi miałoby w Wisłę inwestować. Kwiecień, Włodarski z Foodcare oraz dwóch gości, których nie znam. Deweloper oraz człowiek zajmujący się transportem. W takim wypadku nie byłoby decyzyjności. Wojtek mówi, że we dwóch można stworzyć super zgrany duet, ale przy czterech może być różnie.

Od początku negocjacji było 3 biznesmenów. Zrezygnował Gricuk, szukano kogoś innego, zrezygnował Ziętek, namawiano Włodarskiego. Po czym Kwiecień dzisiaj twierdzi że we 4 to może być różnie.
Z tego co wiadomo sam szukał od początku wsparcia bo sam nie dałby rady.
Więc albo Iwan plecie co popadnie albo te nasze biznesmeny, nie wiedzą czego chcą.
Odpowiedz cytując