|
Rozmawiałem z Wojtkiem Kwietniem i na 90 procent nic z tego nie będzie. Jest straszny bałagan, za dużo ludzi miałoby w Wisłę inwestować. Kwiecień, Włodarski z Foodcare oraz dwóch gości, których nie znam. Deweloper oraz człowiek zajmujący się transportem. W takim wypadku nie byłoby decyzyjności. Wojtek mówi, że we dwóch można stworzyć super zgrany duet, ale przy czterech może być różnie.
Od początku negocjacji było 3 biznesmenów. Zrezygnował Gricuk, szukano kogoś innego, zrezygnował Ziętek, namawiano Włodarskiego. Po czym Kwiecień dzisiaj twierdzi że we 4 to może być różnie.
Z tego co wiadomo sam szukał od początku wsparcia bo sam nie dałby rady.
Więc albo Iwan plecie co popadnie albo te nasze biznesmeny, nie wiedzą czego chcą.
|