Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4957
Stary 10.12.2018, 16:35
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
W najlepszym wypadku do trzeciej, a pewnie gralibyśmy dalej w 4 lidze, bo w zeszłym sezonie Hutnik miał zespól na warunki 4-ligowe poza zasięgiem.
Czyli Głową w Brozkiem by nie dali rady? Oczywiście to pytanie retoryczne ..
Odpowiedz cytując