petred napisał(a):

|
Dzięki temu nawet jak nic (odpukać) nie wyjdzie z przejęcia Wisły to sezon dogramy do końca i być może stanie się jeszcze jakiś cud.
|
Na czym opierasz swoją opinię, że dogramy sezon do końca - przy założeniu braku zmiany właścicielskiej?