Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4956
Stary 10.12.2018, 16:35
petred napisał(a):Wyświetl post
Dzięki temu nawet jak nic (odpukać) nie wyjdzie z przejęcia Wisły to sezon dogramy do końca i być może stanie się jeszcze jakiś cud.
Na czym opierasz swoją opinię, że dogramy sezon do końca - przy założeniu braku zmiany właścicielskiej?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując