For_FuN_ napisał(a):

Ja w to nie wierzę(i nie tylko chodzi o Iwana i innych dziennikarzy, którzy też informują że sprawa upadła), tzn. w wejście tych biznesmenów. Przecież dzisiaj dopiero zaczął się ten audyt i pewnie potrwa kilka dni. Ci którzy pożyczyli pieniądze chcą je jakoś odzyskać i rozumiem te ruchy. Zastanawiam się jakie będą efekty prac tych prawników(pewnie i tak nie ujawnią, a pojawi się suchy komunikat, że ten i ten pan nie są już zainteresowani).
Obecny zarząd nie ma żadnej pozycji negocjacyjnej... brak wpompowania kilku mln zł na już to upadek klubu w styczniu. Zostało 7 dni do składania wniosków.
|
Któryś z dziennikarzy mówił że Boguski powiedział w imieniu drużyny Sarapacie że w ten wtorek cała drużyna składa wezwania do zapłaty. Więc pozostał 1 dzień i 15 na spłatę wszystkich.
Tak poza tym to zastanawiam się co mają wnieść wypowiedzi Iwana do gry..
Kwiecien to na pewno bardzo inteligentny gość , który również wie że Iwan z każdą plotka biegnie do mediow . Pomijając fakt że połowę przekręci.
Jak dla mnie możliwe że sam Kwiecień prowadzi ryzykowna grę, która ma zmiękczyć zarówno TS jak i ewentualnych wspólników .
Ale stwierdzenie "za dużo jest inwestorów" jest już doprawdy komiczne.