Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
11124
10.12.2018, 14:38
Oby ta pani czegoś przez te 48h jeszcze nie dołożyła, bo widzę że jest kobietą nieobliczalna, a kobiety msciwe bestię są.......
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82